Zpět do obchodu

Registrace

Samozavlažovací Bergamot

Řada samozavlažovacích květináčů Bergamot se vyznačuje zejména praktičností a vysokou užitnou hodnotou. Přístup vzduchu ke kořenům je zajištěn výklopným otvorem, který zároveň slouží k zalévání rostlin a jako přepadový otvor. Vhodný pro pěstování drobné zeleniny, ale i bylinek nebo listových salátů.

Zaujme nejen hladkým povrchem, ale zejména sofistikovanou elegantní barevnou variantou Taupe. Není to ani šedá, není to ani hnědá a není ani zdaleka béžová či krémová. Není ani moc teplá (jako hnědá), ani příliš studená (jako šedá). Proto se o ní říká, že je to perfektní neutrální barva, která se hodí do většiny interiérů i exteriérů.

Cena

6901290
16901290
6 položek celkem

Pilný truhlík jsme vyvinuli proto, abychom domácí pěstování přiblížili co nejširšímu okruhu zákazníků. Je  to vlastně velká krabice plná skvělých věcí, ze kterých si doslova během několika minut vytvoříte na vašem balkoně (nebo kdekoliv jinde) samozavlažovací truhlík připravený IHNED k pěstování oblíbené zeleniny (nebo čehokoliv jiného). Nemusíte obíhat několik obchodů, abyste koupili vše, co k bohaté domácí úrodě potřebujete.