Zpět do obchodu

Registrace

Samozavlažovací Berberis

Berberis je moderní a důmyslně zpracovaná řada samozavlažovacích truhlíků z dílny mladých českých designerů, studia WRKS. Zaujme nejen strukturovaným povrchem, ale zejména sofistikovanou elegantní barevnou variantou Taupe. Není to ani šedá, není to ani hnědá a není ani zdaleka béžová či krémová. Není ani moc teplá (jako hnědá), ani příliš studená (jako šedá). Proto se o ní říká, že je to perfektní neutrální barva, která se hodí do většiny interiérů i exteriérů.

Truhlíky Berberis se vyznačují velkou zásobárnu vody s hladinoměrem, dostatečně velkým otvorem pro zalévání a přepadem pro odtok přebytečné vody, který ale může být pro případě pěstování uvnitř místnosti zaslepen.Varianty XL - UNO a XL - DUO jsou opatřeny kolečky, nádoby mají úchyty a také otvory pro pevné uchycení opory pro rostliny. Každý díl má samostatně vyjímatelnou nádobu.

Cena

9902990
19902990
5 položek celkem

Pilný truhlík jsme vyvinuli proto, abychom domácí pěstování přiblížili co nejširšímu okruhu zákazníků. Je  to vlastně velká krabice plná skvělých věcí, ze kterých si doslova během několika minut vytvoříte na vašem balkoně (nebo kdekoliv jinde) samozavlažovací truhlík připravený IHNED k pěstování oblíbené zeleniny (nebo čehokoliv jiného). Nemusíte obíhat několik obchodů, abyste koupili vše, co k bohaté domácí úrodě potřebujete.