Zpět do obchodu

Registrace

Jak zásilky balíme?

 Jak balíme a doručujeme PiLNÝ TRUHLÍK?

Přeci jen PiLNÝ TRUHLÍK spolu se substrátem a všemi potřebnými komponenty není nejlehčí záležitost. Aby vám dorazil v pořádku, navrhli jsme pro něj speciální krabici z 5-ti vrstvého kartonu, ve které je truhlík v bezpečí. Větší a tedy i těžší truhlíky posíláme v kartonových krabicích s průhmaty, aby donesení na místo určení pro vás bylo co nejsnazší.

 99% objednávek dorazí v pořádku

Zásilky pro vás balíme svědomitě tak, aby v pořádku dorazily až k vám domů. Krabice je z pětivrstvého kartonu a substrát zabalen do plastového sáčku s větracími otvory, aby mohl dýchat.

 Pokud by nastal problém...

Určitě se na nás ihned obraťte, vše napravíme. Kdyby náhodou něco chybělo, dopošleme. A kdyby nebylo podle očekávání cokoliv dalšího, určitě spolu najdeme ideální řešení.

 Spolupracujeme s prověřenou přepravní společností

Přepravní společnost jsme vybrali po letitých zkušenostech tak, aby vám truhlík byl doručen co nejdříve a v pořádku. Informaci o doručování vašeho PiLNÉHO TRUHLÍKU dostanete samozřejmě také na váš email.

 Cena za balení a dopravu je pevně daná

Aby k vám PiLNÝ TRUHLÍK dorazil tak jak má, je nutné ho zabalit do kvalitní krabice na míru. Aktuální ceník dopravy naleznete ZDE.

Jedna krabice, jedno dopravné, ale více různých výrobků, které byste sotva koupili na jenom místě. Nemusíte jezdit po různých obchodech, šetříte čas a peníze. To za to stojí, nemyslíte?