Zpět do obchodu

Registrace

Záruka spokojenosti

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Záleží nám na tom, aby každý náš zákazník byl s produkty PiLNÉHO TRUHLÍKU spokojený. Přesto se může stát, že se něco nepovede. My ale chceme, aby i v těchto případech byl nakonec vítěz náš zákazník.

Ze zákona samozřejmě poskytujeme na všechny nám dodané výrobky záruku 24 měsíců a přidáváme dalších 12 měsíců (celkem tedy 3 roky) na výrobní vady truhlíkůpěstebních opor a poklopů.

Pokud si nákup rozmyslíte, máte právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy nám doručte do 14 dnů od převzetí zboží - ideálně písemně mailem na info@dosadu.cz. My vám přijetí Odstoupení od kupní smlouvy bez zbytečného odkladu potvrdíme. Zboží nám na vaše náklady vraťte do 14 pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy, a to nepoškozené a neopotřebené a, je-li to možné, v původním obalu, na adresu Dosadu s.r.o., Horní Chrášťany 42, 384 11 Lhenice. Přestože dle zákona se tato možnost nevztahuje na hnojivo a substrát ("nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu"), my vám vrátíme peníze za celé balení PiLNÉHO TRUHLÍKU včetně těchto dvou na míru vyrobených položek. Kupní cenu (bez nákladů vynaložených na dodání zboží) vám pak zašleme bezhotovostně a to nejpozději do 10 dnů od přijetí zboží na vámi určený účet.

PiLNÉ TRUHLÍKY odesíláme důkladně zabalené v 5-vrstvé kartové krabici a úplnost zakázky několikrát kontrolujeme. Pokud by vám zakázka přišla zjevně poškozená nebo jste měli podezření, že nějaká část se mohla cestou ztratit, nepřebírejte ji a nechte ji dopravci vrátit zpět k nám, my vám ji pošleme znovu a v pořádku. Pokud by přesto v krabici cokoliv chybělo nebo by nesouhlasilo s objednávkou, stačí nám na info@dosadu.cz upřesnit, co je za problém a my ho obratem bez nutnosti dalšího dokládání vyřešíme. Je možné, že v některých případech vás požádáme o fotografii daného problému, abychom mu mohli v budoucnu předcházet. 

Celé znění našich Obchodních podmínek naleznete ZDE.

  

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI se vztahuje na produkt PiLNÝ TRUHLÍK zakoupený výhradně na www.dosadu.cz.